Ogłoszenia 05.05.2019

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 05.05.2019

1. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Pana Jezusa Najświętszym Sakramencie. Po Mszy św. o godz. 7:00 zmianka Tajemnic Różańcowych. O godz. 16:00 Nabożeństwo Majowe. Msza św. o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy I grupie rodzin z Paryża za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła rodziców młodzieży z klas VIII, która w sobotę przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

• Poniedziałek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakub
  • Środa – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BISKUPA MĘCZENNIKA

1. Młodzież kl. VIII przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania będzie miała tzw. Triduum, czyli trzy dni (środa, czwartek i piątek) w czasie których będzie uczestniczyła w nabożeństwie majowym o 17:30 i Mszy Świętej o 18:00.
    W piątek od godz. 16:30 będzie dla niej spowiedź. Zachęcamy, by jak najwięcej członków rodziny młodzieży bierzmowanej przystąpiło do sakramentu pokuty. Spowiadamy codziennie rano od godz. 6:00 i po południu od godz. 17:30.
  2. Sakrament Bierzmowania będzie w sobotę 11.05 o godz. 14:00.
  3. Na czas trwania nabożeństw majowych wystawiona została figura Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w tygodniu odprawiamy o godz. 17:30 a w niedziele o 16:00. Prosimy, by rodzice przychodzili z dziećmi na to nabożeństwo (zwłaszcza z tymi, które w tym roku mają przyjąć I Komunię Świętą).

.