Ogłoszenia 03.11.2019

Ogłoszenia – XXXI Niedziela Zwykła – 03.11.2019

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 będzie zmianka tajemnic różańcowych. Różaniec z modlitwą za zmarłych o godz. 16:00.
    Róże w tym miesiącu modlą się za zmarłych.
    W ciągu tygodnia Różaniec z wypominkami o godz. 16:30.
  2. Dziękujemy I grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o to II grupę z Nowej Góry. Rodziny: Malczyk, Godyń, Bąbka, Malczyk, Kurdziel, Kurdziel, Radzik, Cyganik, Smolik, Kasprzyk, Czech, Gibała.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
  • Sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  1. Dziękujemy Strażakom za kierowanie ruchem samochodowym przy cmentarzu
    i na nowym parkingu w Uroczystość Wszystkich Świętych .
  2. Na zakup terenu pod powiększenie cmentarza do puszki zebrano 9 325 zł. Dziękujemy Radzie Parafialnej i Grupie Charytatywnej za przeprowadzenie kwesty. Wszystkim ofiarodawcom, także spoza naszej parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Na pomoc w leczeniu 12-leniej Julki chorej na raka zabrano przed naszym kościołem 1722 zł. Rodzice Julki wszystkim ofiarodawcom składają serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 zostaną wręczone nagrody dla dzieci, które uczęszczały na Różaniec.
  5. Sołtys Nowej Góry zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie w dniu
    10 października (niedziela) o godz.12:00. Tematem zebrania będzie podjęcie uchwały dotyczącej nazewnictwa ulic w naszym sołectwie.
  6. Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne.
    Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”.