Ogłoszenia 02.06.2019

Ogłoszenia – Wniebowstąpienie Pańskie –  02.06.2019

1. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy św. o godz.7:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
    Na Mszy o godz. 11:00 dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii świętej.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dziś o godz.16:00, w tygodniu po wieczornej Mszy Świętej.

1. Dziękujemy rodzicom dzieci Komunijnych za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie II grupę rodzin z Miękini: Trzaska, Kurdziel, Urbaniak, Cieciak, Wyrwa, Grochal, Bodzenta, Nowak, Noworyta oraz rodziców dzieci z klas IV.

• Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  • Środa – wspomnienie bł. Łucji Szewczyk
  • Piątek – wspomnienie bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka, męczenników
  • Sobota – wspomnienie św. Jadwigi Królowej
  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust ku czci Zesłania Ducha Świętego.
    Sumę o godz.11:30 będzie celebrował ks. kanonik Grzegorz Pałka – nasz rodak, który jest proboszczem w diecezji Częstochowskiej, w koncelebrze będzie ks. kanonik Janusz Kosowski – proboszcz parafii Nawojowa Góra. Zachęcamy wszystkich do spowiedzi, by w niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego uzyskać ODPUST i ofiarować za zmarłych lub za siebie.

1. W Pierwszy Piątek miesiąca spowiadamy rano od godz. 6:00 i po południu od godz.16:30.
    Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 8:00. W czasie wakacji nie będzie odwiedzin chorych na pierwsze piątki.

1. Tradycyjnie w piątek przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odbędzie się
    PROCESJA RÓŻAŃCOWA – początek przy Kapliczce na Sikorowskim o godz. 21:00.
    Na
    zakończenie będzie Msza św.

1. Za Zastępcze nagłośnienie zapłaciliśmy 3 000 zł mamy jeszcze do zapłacenia 13 000 zł.

1. Parafia św. Marcina w Krzeszowicach zaprasza na modlitewne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w sobotę 08.06 o godz. 19:00.
  2. Zachęcamy do kupowania i czytania „Gościa Niedzielnego”.