INTENCJE    MSZALNE  ( 29.10 – 04.11.2018 )

Poniedziałek

6:30  +  Kazimierza  Henca   (od  Marii  i  Kazimierza  Ornackich)
17:00   +  Stanisława  Kurdziela (od  wnuka  Krzysztofa)

Wtorek

6:30  +  Kazimierza  Henca  (od  bratowej  Marii  Gleń)
6:30  +  Adama  Gregorczyka  (od  rodziny  Kłeczek)

17:00   +  Stanisława  Grabowskiego  (od  Dariusza  i  Katarzyny)
17:00   +  Andrzeja  Glenia  (od  wnuka  Mateusza   z  żoną)

Środa

6:30   + Kazimierza  Henca   (od  chrześnicy  Krystyny  z  rodziną)

17:00   +   Za zmarłych z rodziny Gibałów  (od  Stanisława  Pacury)
+   Antoni   Rozmusa  (od   bratowej  Frydzi  z dziećmi)
+   Józefę  Pałkę   (od rodziny  Kwaśniewskich,  Kłeczków, Lasoniów)

Czwartek – WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

7:00  +  Mieczysława  Mądrego
7:00  +  Andrzeja  Glenia (od syna  Zbigniewa z rodziną)

9:00  +  Ferdynanda  Kitę  i  jego  rodziców
9:00  +  Władysławy  Kolibaj  (od  syna  Zenona  z rodziną)

11:00  +  Stefanii  Surowiec  (od  syna  Henryka  z  rodziną)
11:00  +  Andrzeja  Góreckiego  (od  syna  Dariusza)

14:30  +  Mieczysława  Kłosowskiego, rodziców,  teściów, Marii synowej
14:30  +  Krzysztofa  Chucherko  (od  mamy)

Piątek – Dzień  Zaduszny

6:30   +  Ks.  Aleksandra  Kruczka

9:00  +  Za  zmarłych  z  Parafii

17:00   +  Józefa  Kasprzyka  (od  chrześniaka  Pawła  z  żoną)
17:00   +  Za  zmarłe  członkinie  Żywego  Różańca – Św. Siostry  Faustyny

Sobota

6:30  +  Stanisława  Sitarza  (od  Krzysztofa,  Danuty i  Sławomira  Korta)
6:30  + Janiny  Michalskiej

17:00   +  Jana  Chucherko,  Heleny  żony
17:00   +  Andrzeja  Góreckiego  (od  żony)

Niedziela  04.11.2018

7:00  +  Wojciecha  Kluskę  (od ciotki  Józefy  Bąk  z  rodziną)
7:00  +   Jana  Michalskiego

9:00   +  Andrzeja  Góreckiego  (od  córki  Katarzyny  z rodziną)
9:00  +  Eleonory  Gleń  w 8 r. śm.  Juliana  męża,  syna  Tadeusza

11:00   O  błogosławieństwo  Boże  i  światło  Ducha  Świętego  dla  Natalii  Stoleckiej
11:00   +  Stefana  Fitka,  Anieli  żony

16:30  +  Stefanii  Surowiec  (od syna  Waldemara  z  rodziną)