Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2018r.

Dzisiaj 2 Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 1530 Droga Krzyżowa, o godz. 1600 Gorzkie Żale   z kazaniem pasyjnym.

Dziękujemy V grupie rodzin z Nowej Góry za posprzątanie kościoła.

Na przyszły tydzień prosimy o posprzątanie kościoła VI grupę rodzin z Nowej Góry: Ornacki, Rzepka, Mazur, Jedynak, Rogozik, Adamczyk, Chucherko, Bytom, Rozmus, Święszek, Bodzęta

W I Piątek spowiedź rano od godz. 600, po południu od godz. 1600. Chorych odwiedzimy       w sobotę od godz. 800.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1630

W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na lekarstwo dla trzyletniego Kacpra z Filipowic dotkniętego chorobą nowotworową. Jego rodzice do maja muszą zebrać na leczenie milion złotych. Po Mszy św. o godz. 900 będzie spotkanie dla uczniów klas  2 i 3 Gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.